مقالات آموزشی

انتخاب گردنبند و گوشواره مناسب یقه لباس

انتخاب گردنبند و گوشواره متناسب با یقه لباس

زیورالاتی که با لباس خود می پوشید تأثیر زیادی در شکل ظاهری و احساسی که منتقل می کنید ، دارد. هر کدام از زیورالاتی که استفاده می کنید اعم از انگشتر طلا و … را بصورت خیلی ساده و در عین حال هوشمندانه می توانید متناسب با استایل و لباس خود انتخاب کنید. در این میان انتخاب گردنبند متناسب و هماهنگ با مدل گردن و یقه لباس تاثیر فوق العاده ای در زیبایی ظاهری ایجاد می کند.
راهنمای گالری طلا و سنگ فرهاد را بخوانید تا بهترین گردنبند را با سبکهای مختلف یقه لباس برای ایجاد جلوه ای که مد نظرتان است انتخاب کنید.

تعداد بی شماری از سبک ها و مدلهای لباس با یقه های مختلف وجود دارد ، از لباس های بدون بند دکلته گرفته تا لباس های زیبا با یقه بلند. و در این بین هر سبک لباس برای تکمیل شدن به نقش و مدلی متفاوت از گردنبند نیاز دارد. در حالیکه هیچ قانون ثابت و ملزمی در مورد استفاده از گردنبند و دیگر زیورالات نظیر نیم ست طلا وجود ندارد ، رعایت برخی موارد خاص می تواند به شما کمک کند تا از انتخاب گردنبند و لباس خود بیشترین بهره را ببرید.

انتخاب گردنبند متناسب با یقه لباس

انتخاب گردنبند طلا متناسب با یقه لباس یک تعادل زیبا در ظاهر شما ایجاد می کند. نکته اصلی تأکید بر تناسب و هماهنگی است. گردنبند و دیگر زیورالات باید کنار هم به درستی انتخاب شوند ، نه اینکه برای جلب توجه با یکدیگر رقابت کنند. به عنوان مثال ، گوشواره های گل گوش و میخی با گردنبندهایی که به چشم می آیند ، متعادل تر ست می شوند تا این مدل گردنبند با گوشواره های آویز بلند.

1-گردنبند مناسب یقه هالتر

یقه هالتر بخودی خود توجه را به سمت گردن شما جلب می کند بنابراین نیازی به استفاده از گردنبند برای این مدل یقه نیست. لباسهای با یقه هالتر بوم مناسبی برای استفاده از یک دستبند طلا که به چشم بیاید ، هستند. چنانچه قصد استفاده از گردنبند برای لباسی با این نوع یقه دارید بهتر است مدلهای بسیار ظریفی را انتخاب که با خود لباس تداخل نداشته باشد.

انتخاب زیورالات برای یقه هالتر

 

2 – گردنبند مناسب لباس های دکلته و بدون بند

لباس های بدون بند و دکلته بلافاصله تمرکز را به سمت گردن ، بازوها و استخوان گردن شما جلب می کنند. بهترین نحو انتخاب جواهرات برای پوشیدن با لباس بدون بند و دکلته این است که تمرکز بیشتری به این سمت جلب کنید.
این کار را می توان با گردنبند یا گوشواره انجام داد. سادگی یک لباس بدون بند ، استفاده از یک گردنبند بی نظیر را فراهم می کند ، و با تأکید بر روی گردن ، زرق و برق و درخشندگی را به ظاهر می بخشد.
برای این طرح لباس یک طرح کوچک گردنبند، یا طرحی با سنگهای قیمتی زیبا را در نظر بگیرید.

انتخاب گردنبند برای لباس بدون بند

متناوباً ، اگر تصمیم دارید که یک لباس بدون بند بپوشید و توجه را به سمت صورت خود جلب کنید ، توصیه می شود از یک گوشواره طلا استفاده کنید. گوشواره های گرد و قطره ای و گوشواره های مروارید این کار را به خوبی انجام می دهد.
اگر می خواهید هم گردنبند و هم گوشواره استفاده کنید، قانون طلایی تعادل را به خاطر بسپارید. گوشواره های برجسته با گردنبند ظریف بهتر ست می شوند. به همین ترتیب ، گردنبند های چشمگیر شما با گوشواره های ظریف و کوچک مانند گل گوش های میخی بخوبی جلوه می کنند.

هنگام در نظر گرفتن اینکه چه جواهراتی را باید با یک لباس بدون بند بپوشید ، به جزئیات خط گردن لباس توجه داشته باشید . جزئیاتی مانند تزیینات نگین یا گل های بزرگ در خط گردن لباس می تواند در انتخاب گردنبند تاثیر گذارد. در این حالت ، جزئیات لباس به اندازه کافی با صدای بلند جلب نظر می کند و به توجه بیشتری نیاز ندارند ، بنابراین گوشواره ای زیبا انتخاب کنید تا مطابق ظاهر شما باشد.

انتخاب گوشواره برای لباس دکلته

این قوانین مهم بدون توجه به رنگ و پارچه لباس شما اعمال می شود. به عنوان مثال ، اگر می خواهید تصمیم بگیرید که چه گردنبندی را با لباس بدون بند قرمز یا یک لباس بدون بند حریر و یا چه گردنبندی را با یک لباس بدون بند سیاه بپوشید ، عناصر اصلی لباس خود را در نظر بگیرید و در انتخاب گردنبند ، رنگ لباس خود را نیز در نظر داشته باشید.

همچنین بخوانید: راهنمای انتخاب گوشواره بر اساس فرم صورت

3. گردنبند مناسب یقه قلبی شکل

یقه قلبی شکل مدل دیگری است که تمام توجه را به ناحیه بالاتنه جلب می کند. مانند یک لباس بدون بند ، هدف شما از انتخاب گردنبند و دیگر جواهرات برای این طرح لباس این است که این تمرکز را به روشی متعادل تقویت کنید. یک گردنبند قابل توجه بر روی پوست برهنه ، که هماهنگ با خط گردن لباس است ، یک ظاهر خیره کننده ایجاد می کند.

خط زیبای یقه قلبی شکل می تواند برای استفاده از یک گردنبندی که به چشم می آید ، عالی باشد. نکته اصلی این است که گردنبند باید به اندازه کافی کوتاه باشد تا با منحنی لباس و جذابیت آن رقابت نکند. با گردنبندی که کوتاه است و بالاتر از یقه لباس قرار دارد ، توجه را به سمت خود جلب می کنید. گزینه دیگر انتخاب گردنبند به شکل y است. این شکل نشان دهنده شکل لباس است و باعث ایجاد هم افزایی در ظاهر کلی می شود.

4- گردنبند مناسب یقه لباس v

لباس های یقه V بهترین فرصت برای استفاده از گردنبندهای بلند یا آویز هستند. نکته کلیدی در مورد انتخاب گردنبند برای لباس یقه V ، طول گردنبند است. اطمینان حاصل کنید که طول گردنبند کوتاهتر از خط یقه v یا بسیار بلند تر از آن است. از انتخاب گردنبند یا آویزی که درست در تماس با خط یقه V قرار می گیرد ، اجتناب کنید زیرا این انتخاب باعث کاهش توجه می شود. یکی دیگر از جزئیاتی که باید به آن توجه کنید ، آستین لباس است. لباسهای یقه v شکل بدون آستین ، گردنبند چشمگیرتری را می طلبند ، در حالی که یک لباس با یقه v شکل و با آستین بلند می تواند به خوبی با یک گردنبند ظریف ست شود.

5- گردنبند مناسب لباسهایی که پشت باز دارند

لباس پشت باز مظهر ظرافت هستند. جواهراتی که با این طرح لباس می پوشید باید توجه به پشت لباس را افزایش دهد تا جلوه ای خیره کننده ایجاد کند. یک گردنبند به شکل Y قابل تنظیم برای این طرح لباس مناسب است. طول زنجیر را در قسمت پست لباس به سمت پایین قرار دهید تا بر روی پوست برهنه بیفتد. گزینه دیگر با لباس پشت باز استفاده از گوشواره های قطره ای است زیرا طول گوشواره ها میزان توجه به لباس شما را افزایش می دهد.

انتخاب گردنبند برای لباس پشت باز

6- گردنبند مناسب لباسهایی که یقه بلند و بسته دارند

لباس هایی که یقه بلندی دارند فضای کمی برای گردنبند باقی می گذارند. گوشواره های آویز یا یک جفت گوشواره گیرا برای استفاده در این سبک لباس مناسب است. گزینه دیگر استفاده از یک دستبند است. فقط به یاد داشته باشید که ظاهر کلی را متعادل کنید – یک دستبند برجسته با یک جفت گوشواره میخی ظریف ست شود. به عنوان مثال ، یک دستبند خیره کننده تنیس می تواند با یک جفت گوشواره ظریف اما زیبا هنگام پوشیدن لباس هایی با یقه بلند ست شود.

انتخاب گردنبند برای لباس یقه بسته

7- گردنبند مناسب لباسی که شانه افتاده دارد

هر گردنبندی تا زمانی که روی خط یقه لباس شما نیفتد ، برای این سبک لباس مناسب است. شما می توانید یک گردنبند کوتاه گیرا بپوشید که از خط یقه کوتاهتر باشد یا برعکس یک گردنبند بلند بپوشید که از خط گردن لباس بلند تر باشد و از خط شانه عبور کند. همچنین می توانید یک گردنبند ظریف را با یک جفت گوشواره ای که به چشم می آید ست کنید تا باعث ایجاد تمرکز در صورت شما شود و توجه به گردن و شانه را متعادل کند.

انتخاب گردنبند برای لباس شانه افتاده

8- گردنبند مناسب یقه نامتقاون

لباس نامتقارن یک طرح مرسوم و مد روز است. با این حال ، انتخاب گردنبند و دیگر جواهرات مناسب برای پوشیدن با این سبک لباس می تواند مشکل باشد. گردنبندهای بلندتر و آویز انتخاب خوبی است. حتی اگر خط گردن لباس ناهموار باشد ، ایجاد تعادل در ظاهر کلی همچنان مهم است. اگر روی شانه لباس شما تزیین شده است از استفاده از گوشواره های گیرا و چشمگیر خودداری کنید زیرا باعث بهم خوردن تمرکز می شود. دستبندهایی که به چشم می آیند گزینه خوب دیگری است اما برای حفظ تعادل حتماً آنها را در مچ دست مخالف قسمت شانه لباس بپوشید.

گردنبند برای یقه نامتقارن

9- گردنبند مناسب یقه قایقی

یقه قایقی بصورت افقی در خط گردن کشیده می شود و گردن را پهن تر نشان می دهد . گردنبندهایی بلند این طرح لباس را تکمیل می کنند. انتخاب گردنبند برای این مدل یقه به سبک بستگی دارد! شما می توانید یقه قایقی را با یک گردنبند مروارید دو ردیف برای داشتن ظاهری خانمانه ست کنید و یا یک آویز کمی بلندتر با این نوع لباس بپوشید.

ترفند این است که گردنبند بلندتر ، گردن پهن را متعادل و کامل می کند. از هر چیزی که کوتاهتر از خط یقه است خودداری کنید و همچنین از هر چیزی که می تواند در تماس با خط یقه شما باشد خودداری کنید. یقه های قایقی برای گردنبندهای نامتقارن مانند گردنبندهای چند رشته ای مهره دار یا آویز با اندازه های مختلف نیز بسیار مناسب هستند.

10- گردنبند مناسب یقه اسکی

لباسهای یقه اسکی یک انتخاب معمول برای ماه های سرد سال است. گردنبندهای بلند با یقه اسکی شگفت انگیز به نظر می رسند زیرا چشم را به سمت پایین می کشند و قد را بلندتر نشان می دهند. اگر لباس بافت نیز بپوشید ، این مدل گردنبند جواب می دهد! اگر هنگام راه رفتن گردنبندتان تاب می خورد می توانید برای جلوگیری از آن از یک گیره استفاده کنید.

همچنین استفاده از یک گردنبند رولباسی می تواند خصوصا برای استفاده با مانتو مناسب باشد.

گردنبند طلا رولباسی طرح ون کلیف

جهت مشاهده گردنبند های رولباسی گالری فرهاد اینجا کلیک کنید.

گالری طلا و سنگ فرهاد طیف گسترده ای از زیورالات طلا و سنگهای قیمتی زیبا دارد که با هر نوع سبک لباسی هماهنگ می شوند. برای جستجوی طرح مورد نظر خود ، به صفحه فروشگاه ما مراجعه کنید.

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *